2% z dane

Ak si želáte podporiť náš klub, môžete nám poslať 2% z Vašej dane.

Potrebné dokumenty je možné nájsť priamo tu.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

 

Reklamní Partneri

Kontakt

Telefón: 0948 007 253

Mail: trener@prievidzacity.eu

Názov: Klub bojového umenia Taekwon-do ITF Prievidza

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Sídlo: Nábrežie sv. Cyrila 361/30, 97101 Prievidza

IČO: 42375479

Facebook: TKDPrievidzaCzech Open 2014

V dňoch 22-23.4.2014 sme sa zúčastnili asi najlepšej súťaže v strednej Európe Czech Open. Tento už tradične kvalitne obsadený turnaj nesklamal ani tento rok. Zúčastnili sa súťažiaci z Ruska, Slovenska, Slovinska, Grónska a samozrejme domácej Českej Republiky. Ja som opäť reprezentoval našu krajinu ako rozhodca a zvyšok výpravy boli naši žiaci z Košíc, Turne nad Bodvou a Nitry. Súťaž bola rozdelená do dvoch dní, pričom prvý deň sa súťažilo iba v technických zostavách a matsogi žiaci a juniori a druhý deň sa niesol hlavne v znamení matsogi. Aj napriek kvalitnej konkurencii sa nám podarilo získať výborné umiestnenia a v matsogi seniorov do 78kg sme dominovali. Získali sme prvé aj druhé miesto. Okrem toho sme si opäť odniesli peknú zbierku medailí a dokázali, že Slovensko má svoje miesto aj na takýchto kvalitných turnajoch. Samozrejme musíme pochváliť organizátorov za naozaj výborne pripravený turnaj a takisto aj českých reprezentantov, ktorí potvrdili svoje zaradenie medzi svetovú špičku.

Kompletná výsledková listina:

seniori/seniorky
Matej Vlčej, I. Dan: Matsogi - zlato, Prerážanie - striebro
Vladimír Slávik, II. Dan: Matsogi - striebro
Dominika Oravec, I. Dan: Matsogi - bronz
juniori/juniorky
Bianka Oravec, I. Dan: Matsogi - bronz
Richard  Giák, I . Dan: Matsogi - bronz
Sandra Simková, 1.Kup: Matsogi - bronz
Zoltán Fecske, 4.Kup: Matsogi - bronz
Matúš Génsky, 8. Kup: Tul – bronz


Reportáž z podujatia si môžete pozrieť po kliknutí na nasledujúci link