2% z dane

Ak si želáte podporiť náš klub, môžete nám poslať 2% z Vašej dane.

Potrebné dokumenty je možné nájsť priamo tu.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

 

Reklamní Partneri

Kontakt

Telefón: 0948 007 253

Mail: trener@prievidzacity.eu

Názov: Klub bojového umenia Taekwon-do ITF Prievidza

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Sídlo: Nábrežie sv. Cyrila 361/30, 97101 Prievidza

IČO: 42375479

Facebook: TKDPrievidzaSústredenie Zbraslavice september 2012

Počas pekného septembrového víkendu 14-16.9 sme sa zúčastnili sústredenia u našich českých spolucvičencov v mestečku Zbraslavice. Celkovo sme sa vydali na cestu v počte 4 kusy, v zostave 3+1. Traja kolegovia z Nitry a ja ako zástupca z Prievidze. Zbraslavice sa nachádzajú asi 50km od Prahy smerom na Brno. Z Prievidze som vyrazil do Brna, kde ma mali vyzdvihnúť Nitrančania. Samozrejme trochu meškali (ako obvykle) ale nakoniec sme sa po kratšom hľadaní sa podľa navigácie nemenovanej značky našli a mohli sme pokračovať ďalej ich autom. Cesta v spoločnosti bola už predsa len o niečom inom a ani som sa nenazdal a boli sme v Zbraslaviciach. Opäť nastala chvíľková dezorientácia a hľadanie správneho cieľa v rámci mesta. Podľa jednej navigácie sme boli na správnom mieste, ale podľa inej nám ešte do cieľa chýbal nejaký ten meter. Nuž čo, išli sme teda podľa druhej navigácie a s pobavením sme zistili, že po malom blúdeni po meste nás navigácia priviedla na to isté miesto, z ktorého sme vyrazili. Situácia bola o to horšia, že mesto bolo rozkopané a niektoré cesty z dôvodu rekonštrukcie uzavreté. Zostávala teda posledná možnosť a to zavolanie českých kolegov, ktorí vyslali záchrannú jednotku, ktorá nás šťastne doviedla až na miesto určenia.

Ráno nás prekvapil veľmi pekný a veľký športový areál s jazerom. Telocvična bola síce menšia, ale našim potrebám plne postačovala. V sobotu zavítal na sústredenie aj veľmajster Hwang Ho Yong, kde okrem odovzdania dvoch nových licencíí medzinárodných inštrukorov Taekwon-do našim českým priateľom, stihol zorganizovať aj malý seminár zameraný na techniky a zostavy. V sobotu večer po únavných tréningoch už neostávalo nič iné, iba založiť veľký oheň a posliniť sa na tele síce nezdravými ale chutnými "buřtami".

Nedeľný tréning bol zameraný hlavne na kopy a techniky vo výskoku. Až na nepríjemné zranenie kolena, ktoré sa ako inak stalo mne, sa nikomu nič iné nestalo. Asi som zabudol, že už nie som práve najmladší a mal by som si svoje kolená šetriť. Celkovo ale sústredenie hodnotím veľmi kladne a nakoľko to bolo prvé stústredenie českého Taekwon-do klubu Chon-Ji, rád by som im zaželal ešte veľa podobných akcií.

Tréner

 

Hwang Ho Yong