2% z dane

Ak si želáte podporiť náš klub, môžete nám poslať 2% z Vašej dane.

Potrebné dokumenty je možné nájsť priamo tu.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

 

Reklamní Partneri

Kontakt

Telefón: 0948 007 253

Mail: trener@prievidzacity.eu

Názov: Klub bojového umenia Taekwon-do ITF Prievidza

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Sídlo: Nábrežie sv. Cyrila 361/30, 97101 Prievidza

IČO: 42375479

Facebook: TKDPrievidzaZnojmo Open 2012

Dňa 9.6.2012 sa náš klub zúčastnil medzinárodnej otvorenej súťaže Taekwon-do ITF v českom meste Znojmo. Aj napriek tomu, že náš súťažný tím mal iba štyroch súťažiacich, čo bolo asi najmenej zo všetkých zúčastnených škôl Taekwon-do, v rámci hodnotenia najúspešnejších klubov sme vybojovali piate miesto z celkového počtu pätnástich súťažiacich klubov. Prievidzu na súťaži už tradične reprezentoval náš tréner, ktorý zastával aj funkciu rozhodcu. Nitra vyslala troch súťažiacich. Zo súťaže sme si odniesli okrem medailí aj cenné skúsenosti a veríme, že budúci rok sa zúčastníme v hojnejšom počte a skončíme ako tím v prvej trojke.

Výsledky súťaže

Štefan Nemček - 1. miesto tul kategória seniori 2-1. kup, 1. miesto matsogi seniori do 71kg, ocenenie najúspešnejší senior súťaže

Matej Vlčej - 1. miesto tul kategória seniori 6-5. kup, 3. miesto matsogi seniori do 80kg

Martin Morávek - 1. miesto matsogi žiaci do 60kg

Martin Surový - 3. miesto tul kategória seniori I. DAN a vyšší