2% z dane

Ak si želáte podporiť náš klub, môžete nám poslať 2% z Vašej dane.

Potrebné dokumenty je možné nájsť priamo tu.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

 

Reklamní Partneri

Kontakt

Telefón: 0948 007 253

Mail: trener@prievidzacity.eu

Názov: Klub bojového umenia Taekwon-do ITF Prievidza

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Sídlo: Nábrežie sv. Cyrila 361/30, 97101 Prievidza

IČO: 42375479

Facebook: TKDPrievidzaMajstrovstvá Slovenska 2016

Dňa 29.10.2016 sa v metropole východu, Košiciach konali Majstrovstvá SR 2016. Z nášho klubu som okrem svojej tradičnej úlohy rozhodcu nominoval aj dvoch súťažiacich (Barboru Pacherová, Ján Húska), ktorí súťažili v kategórii technických zostáv. Pretože cesta na východ je pomerne dlhá, rozhodli sme sa vyraziť na súťaž už v piatok 28.10. Po niekoľkých zápchach, tých na diaľnici:-) sme sa dostali zhruba po štyri a pol hodinovej ceste konečne do Košíc. Ako to býva zvykom, po štandardnom zhone ohľadom registrácie a ubytovania sme sa nevedeli dočkať, kedy si zložíme veci v ubytovni, ktorá v nás zanechala veľmi pozitívny dojem. Samozrejme večer sme netrávili iba na ubytovni, ale vyrazili sme skontrolovať miestne kulinárske špeciality, čo bol bohužiaľ vzhľadom na pokročilú hodinu (cca 21:00 večer) už celkom problém, keďže väčšinu prevádzok zatvárali práve o 21:00 a takmer všetky nám zatvárali rovno pred nosom. Nakoniec sme skončili u nášho červeného brata, a to v nejakej reštaurácii, kde sa podávali výhradne hamburgery a ktorá sa volala po veľkom náčelníkovi Apačov Geronimovi. Naozaj poctivému hamburgeru sa zriedka hovorí nie, obzvlášť keď už je všetko ostatné zatvorené a tak sme sa rozhodli vyskúšať šťastie. Boli sme úspešní a dobre najedení sme sa vrátili späť na ubytovňu. Zvyšok večera sa už niesol iba v znamení prehratých partií šachu z mojej strany.

Majstrovstvá začali v sobotu v pomerne príjemnom čase a to cca o 9:00. Najskôr prebiehali súťaže v technických zostavách, ktoré ma zaujímali najviac a kde som mal svoje dve želiezka v ohni. Barbore bohužiaľ počítač určil hneď v prvom kole ťažkú súperku, ktorá sa dostala napokon až do finále a skončila predčasne. Janovi sa ale pre náš klub podarilo vybojovať tretie miesto, k čomu mu ešte raz srdečne gratulujem. Pre našich súťažiacich sa teda súťaž skončila a pre mňa ako rozhodcu sa naopak iba rozbiehala. Mal som možnosť vidieť niekoľko veľmi pekných výkonov, ale na konci dňa som bol naozaj rád, že sa všetko skončilo.

Cesta domov prebiehala oveľa rýchlejšie ako cesta do Košíc. Mali sme o hodinu lepší čas, pretože cesty boli úplne prázdne a mohli sme si dovoliť aj zastávku na oddych. Tento raz sme v Martine kúpili hamburgery od nejakého klauna v pásikavých ponožkách, ktoré bohužiaľ ani zdaľka nedosahovali kvalitu hamburgerov od náčelníka. Celkovo hodnotím akciu ako vydarenú a teším sa na ďalšie súťaže.

Tréner