2% z dane

Ak si želáte podporiť náš klub, môžete nám poslať 2% z Vašej dane.

Potrebné dokumenty je možné nájsť priamo tu.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

 

Reklamní Partneri

Kontakt

Telefón: 0948 007 253

Mail: trener@prievidzacity.eu

Názov: Klub bojového umenia Taekwon-do ITF Prievidza

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Sídlo: Nábrežie sv. Cyrila 361/30, 97101 Prievidza

IČO: 42375479

Facebook: TKDPrievidzaLetné sústredenie Bobrovec 2012

V dňoch 11-18.8.2012 sa konalo tradičné letné sústredenie nášho klubu. Už po druhý raz sme sa zišli v obci Bobrovec, nachádzajúcej sa v malebnom prostredí Liptova. Tréningy prebiehali 3x denne a za ten týždeň sme zistili, že kondícia na konci prázdnin už nie je to, čo bývala počas sezóny ;-). Samozrejme nielen trénovaním je človek živý, a preto sme podnikali výlety aj na okolité atrakcie. Navštívili sme bobovú dráhu, Žiarsku dolinu s kolobežkami, ale aj Aqua park Tatralandia, kde sme sa bohužiaľ na tobogánoch doráňali viac ako na samotných tréningoch(mám tichý pocit, že postupom času sa tam tobogány menia na šmirgel).

Na konci sústredenia sa konali skúšky technickej vyspelosti a s radosťou môžem konštatovať, že každý účastník sústredenia dosiahol  vyšší technický stupeň a takisto nám pribudli aj noví držitelia prvého majstrovského stupňa.

 

 

 

 
Záver sezóny 2011/2012

Na záver sezóny 2011/2012 sa náš klub zúčastnil vystúpenia na podujatí SPEKTRUMPARÁDA 2012. Publiku sa vystúpenie členov nášho klubu páčilo a niektoré výkony boli ohodnotené potleskom.

Niektorí členovia klubu sa ešte pred letnými dovolenkami stihli zúčastniť na seminári s kórejským veľmajstrom Hwang Ho Yong, hlavným technickým komisárom ITF a držiteľom najvyššieho technického stupňa IX. DANu, ktoré sa konalo v rámci týždňového sústredenia Taekwon-do akadémie Slovensko v obci Radava.

Všetkým našim členom klubu by sme chceli popriať pekné prázdniny, veľa vody, slnka a tým pracujúcim príjemne strávenú dovolenku. S niektorými z Vás sa uvidíme ešte pred začiatkom novej sezóny na letnom sústredení v Tatrách.

Taekwon !!!

 

 

 

 
Znojmo Open 2012

Dňa 9.6.2012 sa náš klub zúčastnil medzinárodnej otvorenej súťaže Taekwon-do ITF v českom meste Znojmo. Aj napriek tomu, že náš súťažný tím mal iba štyroch súťažiacich, čo bolo asi najmenej zo všetkých zúčastnených škôl Taekwon-do, v rámci hodnotenia najúspešnejších klubov sme vybojovali piate miesto z celkového počtu pätnástich súťažiacich klubov. Prievidzu na súťaži už tradične reprezentoval náš tréner, ktorý zastával aj funkciu rozhodcu. Nitra vyslala troch súťažiacich. Zo súťaže sme si odniesli okrem medailí aj cenné skúsenosti a veríme, že budúci rok sa zúčastníme v hojnejšom počte a skončíme ako tím v prvej trojke.

Výsledky súťaže

Štefan Nemček - 1. miesto tul kategória seniori 2-1. kup, 1. miesto matsogi seniori do 71kg, ocenenie najúspešnejší senior súťaže

Matej Vlčej - 1. miesto tul kategória seniori 6-5. kup, 3. miesto matsogi seniori do 80kg

Martin Morávek - 1. miesto matsogi žiaci do 60kg

Martin Surový - 3. miesto tul kategória seniori I. DAN a vyšší

 

 

 
Nábor nových členov

V rámci náboru nových členov na sezónu 2012/2013 organizuje Taekwon-do klub Prievidza tréningy od 1.6.2012 do konca školského roka ZDARMA pre všetkých záujemcov. Vítaný je každý. Stačí si priniesť veci na prezlečenie, dobrú náladu a chuť urobiť niečo pre seba.

 

 

 
« ZačiatokPredošlý12345678NasledujúcaKoniec »

Strana 8 z 8