2% z dane

Ak si želáte podporiť náš klub, môžete nám poslať 2% z Vašej dane.

Potrebné dokumenty je možné nájsť priamo tu.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

 

Reklamní Partneri

Kontakt

Telefón: 0948 007 253

Mail: trener@prievidzacity.eu

Názov: Klub bojového umenia Taekwon-do ITF Prievidza

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Sídlo: Nábrežie sv. Cyrila 361/30, 97101 Prievidza

IČO: 42375479

Facebook: TKDPrievidzaSeminár 26-27.1.2013

V dňoch 26-27.1.2013 sa konal v Nitre národný Taekwon-do seminár pre západné Slovensko, ktorý bol zameraný hlavne na nácvik a zjednotenie techník a základné kopy a bol zakončený skúškami technickej vyspelosti. Na seminári sa zúčastnili študenti viacerých klubov Taekwon-do zo západného Slovenska. Za Prievidzu som sa zúčastnil iba ja. Bohužiaľ pre moje zranenie kolena som nemohol naplno cvičiť s ostatnými. Práce bolo ale aj tak dosť. Bolo potrebné precvičovať techniky a opravovať nižšie opasky. Prvý deň mi prischli žlté a potom biele opasky. Snažil som sa im opraviť a zrozumiteľne vysvetliť čo najviac techník. Snáď ma teraz kdesi nepreklínajú, aj keď myslím, že táto práca sa mi podarila, pretože všetci postúpili na vyšší technický stupeň. Druhý deň sa pre mňa niesol skôr v znamení administratívy. Bolo potrebné zaregistrovať všetkých záujemcov na skúšky a okrem toho sa mi ušla aj čestná funkcia velenia na skúškach. Na záver musím skonštatovať, že usilovné dvojdňové cvičenie prinieslo svoje ovocie a všetci záujemci o vyšší technický stupeň boli úspešní.

Pár fotiek je k dispozícii v galérii.

Tréner

 

 
Jaszberény 2012

Dňa 13.10.2012 sa u našich južných susedov konala medzinárodná súťaž v meste Jaszberény. Súťaže sa zúčastnili iba Nitrančania, pretože ja som pre zranenie kolena bohužiaľ nemohol nastúpiť ani na svoj tradičný post rozhodcu. Škoda. Minule som poskytol pre nejakú Local Magyar TV aj interview;-). Od minulého roka sa toho veľa nezmenilo. Súťaž prebiehala v tej istej hale a aj v medzinárodnej konkurencii (Chorvátsko,Srbsko,Slovinsko,Slovensko a domáce Maďarsko) sa naši reprezentatni vrátili s bohatou korisťou. Dúfam, že o rok opäť prinesieme niekoľko cenných kovov a nejaké z nich skončia aj v Prievidzi.

 

 
Sústredenie Zbraslavice september 2012

Počas pekného septembrového víkendu 14-16.9 sme sa zúčastnili sústredenia u našich českých spolucvičencov v mestečku Zbraslavice. Celkovo sme sa vydali na cestu v počte 4 kusy, v zostave 3+1. Traja kolegovia z Nitry a ja ako zástupca z Prievidze. Zbraslavice sa nachádzajú asi 50km od Prahy smerom na Brno. Z Prievidze som vyrazil do Brna, kde ma mali vyzdvihnúť Nitrančania. Samozrejme trochu meškali (ako obvykle) ale nakoniec sme sa po kratšom hľadaní sa podľa navigácie nemenovanej značky našli a mohli sme pokračovať ďalej ich autom. Cesta v spoločnosti bola už predsa len o niečom inom a ani som sa nenazdal a boli sme v Zbraslaviciach. Opäť nastala chvíľková dezorientácia a hľadanie správneho cieľa v rámci mesta. Podľa jednej navigácie sme boli na správnom mieste, ale podľa inej nám ešte do cieľa chýbal nejaký ten meter. Nuž čo, išli sme teda podľa druhej navigácie a s pobavením sme zistili, že po malom blúdeni po meste nás navigácia priviedla na to isté miesto, z ktorého sme vyrazili. Situácia bola o to horšia, že mesto bolo rozkopané a niektoré cesty z dôvodu rekonštrukcie uzavreté. Zostávala teda posledná možnosť a to zavolanie českých kolegov, ktorí vyslali záchrannú jednotku, ktorá nás šťastne doviedla až na miesto určenia.

Ráno nás prekvapil veľmi pekný a veľký športový areál s jazerom. Telocvična bola síce menšia, ale našim potrebám plne postačovala. V sobotu zavítal na sústredenie aj veľmajster Hwang Ho Yong, kde okrem odovzdania dvoch nových licencíí medzinárodných inštrukorov Taekwon-do našim českým priateľom, stihol zorganizovať aj malý seminár zameraný na techniky a zostavy. V sobotu večer po únavných tréningoch už neostávalo nič iné, iba založiť veľký oheň a posliniť sa na tele síce nezdravými ale chutnými "buřtami".

Nedeľný tréning bol zameraný hlavne na kopy a techniky vo výskoku. Až na nepríjemné zranenie kolena, ktoré sa ako inak stalo mne, sa nikomu nič iné nestalo. Asi som zabudol, že už nie som práve najmladší a mal by som si svoje kolená šetriť. Celkovo ale sústredenie hodnotím veľmi kladne a nakoľko to bolo prvé stústredenie českého Taekwon-do klubu Chon-Ji, rád by som im zaželal ešte veľa podobných akcií.

Tréner

 

Hwang Ho Yong

 
Nábor členov 2012/2013

Chcete popracovať na svojej kondičke? Chcete sa naučiť, ako sa ubrániť? Chcete sa stať majstrom Európy alebo aj sveta? Chcete, aby Vaše deti trávili čas zmysluplne?  Príďte si vyskúšať tradičné kórejské bojové umenie zamerané na sebaobranu aj Vy.

Prvé 2 týždne tréningov sú na vyskúšanie zdarma.

 

 

 
Letné sústredenie Bobrovec 2012

V dňoch 11-18.8.2012 sa konalo tradičné letné sústredenie nášho klubu. Už po druhý raz sme sa zišli v obci Bobrovec, nachádzajúcej sa v malebnom prostredí Liptova. Tréningy prebiehali 3x denne a za ten týždeň sme zistili, že kondícia na konci prázdnin už nie je to, čo bývala počas sezóny ;-). Samozrejme nielen trénovaním je človek živý, a preto sme podnikali výlety aj na okolité atrakcie. Navštívili sme bobovú dráhu, Žiarsku dolinu s kolobežkami, ale aj Aqua park Tatralandia, kde sme sa bohužiaľ na tobogánoch doráňali viac ako na samotných tréningoch(mám tichý pocit, že postupom času sa tam tobogány menia na šmirgel).

Na konci sústredenia sa konali skúšky technickej vyspelosti a s radosťou môžem konštatovať, že každý účastník sústredenia dosiahol  vyšší technický stupeň a takisto nám pribudli aj noví držitelia prvého majstrovského stupňa.

 

 

 

 
« ZačiatokPredošlý12345678NasledujúcaKoniec »

Strana 7 z 8