2% z dane

Ak si želáte podporiť náš klub, môžete nám poslať 2% z Vašej dane.

Potrebné dokumenty je možné nájsť priamo tu.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane

 

Reklamní Partneri

Kontakt

Telefón: 0948 007 253

Mail: trener@prievidzacity.eu

Názov: Klub bojového umenia Taekwon-do ITF Prievidza

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Sídlo: Nábrežie sv. Cyrila 361/30, 97101 Prievidza

IČO: 42375479

Facebook: TKDPrievidzaMedailová žatva v Maďarsku

Dňa 5.10.2013 sme sa zúčastnili medzinárodnej súťaže v maďarskom meste Jászberény. Vyrazili sme v sobotu skoro ráno z Nitry. Cesta by ubiehala podľa predstáv, nebyť veľmi neupravených maďarských vedľajších ciest. Ak niekto pôjde niekedy do Maďarska, odporúčam použiť iba hlavné ťahy a diaľnice. Predsa len ísť cca 20 kilometrov na jednotke v aute v dôsledku toho, že cesta je samá hlboká jama, pričom nad vami stále krúži hrozba odtrhnutia nápravy je trochu veľa. Našťastie sme dorazili včas a mohli sme začať bojovať o cenné kovy v konkurencii viacerých krajín. To sa nám z veľkej miery aj podarilo. Získali sme celkom slušnú zbierku cenných kovov ako za zostavy, tak i za voľný boj. Ja som tento raz opäť zastával funkciu rozhodcu a získal ďalšie skúsenosti. Niekoľko fotografií z celého podujatia si môžete pozrieť v galérii.

 

 
Trénerský seminár

V nedeľu 15.9.2013 sa v Banskej Bystrici konal celoslovenský trénerský seminár. Účelom semináru bolo jednak precvičenie techník a zostáv so zameraním sa na najčastejšie chyby a takisto aj teoretická príprava inštruktorov. Teoretická príprava spočívala vo vysvetlení správnych strečingových metód, správneho zahriatia tela a dôležitosti rozcvičky. Ďalej sme sa niečo dozvedeli o zdravej výžive a o tom, čo sa deje v tele počas tréningu. Na záver seminára bola prednáška o histórii, filozofii a teórii sily v Taekwon-do, za ktorou nasledoval písomný test pre trénerov III. trénerskej triedy. Celkovo by som hodnotil akciu ako pozitívnu a rád by som sa poďakoval prednášajúcim za ich prezentácie. Jedným z nich som bol aj ja ;-). Niekoľko fotografií je k dispozícii v galérii.

 

 
Letné sústredenie Bobrovec 2013

V dňoch 29.6 až 6.7 2013 sa konalo tradičné letné sústredenie v obci Bobrovec. Zúčastnili sa cvičenci z Nitry, Prievidze, Nových Zámkov, Trnavy a Moldavy nad Bodvou. Sústredenie bolo tak ako každý rok fyzicky náročné, ale vidina postupu na ďalší technický stupeň, ako aj snaha stále sa zlepšovať, boli dobrou motiváciou. Samozrejme na počas celého týždňa sme nielen trénovali, ale aj podnikali výlety do okolitej prírody, večer sa zabávali a koniec sústredenia bol okorenený slávnostnou večerou, ktorá zožala veľký úspech. Jediný, kto sa z večere netešil, bolo asi prasiatko, ktoré bolo podávané ako hlavný chod. Na konci sústredenia sa konalo páskovanie a na našu veľkú radosť všetci adepti na vyšší technický stupeň svoj cieľ splnili. Dúfam, že sa opäť stretneme na podobnej akcii. Fotografie zo sústredenia si môžete pozrieť v galérii.

 

 
Nitra Cup 2013

Dňa 16.3.2013 sa konal v Nitre tradičný medzinárodný otvorený turnaj Taekwon-do ITF. Domáci klub (to sme aj my) sa nedal zahanbiť ani v medzinárodnej konkurencii. Video zachytáva pekné aj tie menej pekné(údery do zátylku) momenty z voľného boja. Prajem príjemné sledovanie a zároveň sa chcem poďakovať Erikovi z Nitry za pekné video.

 

 

 
DEMONŠTRÁCIA BOJOVÝCH UMENÍ

Prídte si aj Vy pozrieť vystúpenie majstrov Taekwon-do. Na tomto podujatí vystúpi kórejský národný demo tím v rámci svojho Európskeho turné.

 
« ZačiatokPredošlý12345678NasledujúcaKoniec »

Strana 6 z 8